Яндекс.Метрика
Главная » Тест-Драйвы » Интересное про авто

Навіщо приймати ВСАА
08:55

Професійні спортсмени переважно готуються до змагань або показових виступів. До певної дати людина повинна показати свою пікову форму, в іншому випадку результат не виправдає очікувань.

У будь-якому спорті необхідно дотримуватися режиму і регулярності в харчуванні – це гарантовано наближає спортсмена до поставленої мети. Мінімальний відступ від режиму або збій в систематичності прийомів їжі може коштувати першого місця. Але з огляду на той факт, що людина крім спорту займається чимось іншим (робота, навчання і т.д.), можливі відхилення від графіка тренувань або прийомів їжі. Якщо пропущене тренування не повернути, то пропущений прийом їжі можна замінити спортивним харчуванням.

Атлетичні добавки можуть відрізнятися по ефективності і частоті вживання, але існує один препарат, вживати який можна на постійній основі без побоювань побічних ефектів – амінокислоти з розгалуженими бічними ланцюгами – ВСАА. Добавка зберігає структуру м'язових білків, а також сприяє синтезу нових амінокислот, що забезпечує підтримку позитивного азотистого балансу. Простіше кажучи, прийом ВСАА захищає м'язи від атрофії під час вимушеного голодування або стресових ситуацій. Залежно від фасування, абсорбування препарату займає від 5 до 40 хвилин. Для прикладу: щоб амінокислоти з курячої грудки потрапили до м'язів, необхідно мінімум шість годин. Що це означає: якщо спортсмен не встигає вчасно поїсти, він може випити коктейль з ВСАА та вберегти м'язи від руйнування.

Зрозуміло, повністю покладатися на ВСАА не потрібно, так як зростання м'язів і підвищення силових показників будуть переважно від дотримання режиму, правильності харчування та систематичності тренувань. Спортивне харчування – лише доповнення до основного раціону.

Які бувають ВСАА

Спортсмени-початківці чули про те, що існують ВСАА з різною концентрацією лейцину, ізолейцину і валіну. Нижче буде коротко описано, які пропорції для чого потрібні:

8:1:1 (лейцин: ізолейцин: валін) – на сушку: вживання рекомендовано на суворій низьковуглеводній дієті не менше трьох разів на день між основними прийомами їжі;

4:1:1 – вживання рекомендовано перед і під час тренувань, щоб уникнути катаболічних процесів;

2:1:1 – для набору сухої м'язової маси: вживання рекомендовано протягом дня між основними прийомами їжі, а також перед тренуванням.

В цілому ВСАА становить 35% від всіх м'язових амінокислот, крім цього їх додатковий прийом сприяє синтезу нових замінних. Добавку можна вживати на постійній основі, так як бренди спортивного харчування роблять препарат зі звичайної молочної сироватки.

Успіхів, друзі!

Джерело


Категория: Интересное про авто | Добавил: Amaksil (06.11.2017) Просмотров: 367 |