Яндекс.Метрика
Главная » Тест-Драйвы » Интересное про авто

Охорона вашого спокою: весь комплекс послуг від компанії «Княжа варта»
19:38

Останнім часом телебачення показує все більше сюжетів з кримінальної хроніки, і люди усвідомлюють, що слід не покладатися на правоохоронні органи, які заледве встигають розкривати скоєні злочини, і подбати про власну безпеку самостійно.

Компанія «Княжа варта» саме для тих людей, які бажають створити для себе спокійний та безпечний мікрокосмос, створила комплекс послуг з охорони житла, бізнесу, автомобілів.

Які послуги з охорони пропонує "Княжа варта"?

До послуг наших клієнтів – підготовлений до будь-яких несподіванок персонал та сучасне обладнання для спостереження та моніторингу.

Ми готові:

  • Обладнати житло чи офіс камерами відеоспостереження;
  • Встановити на автомобілі протиугонні системи, які навіть у випадку викрадення авто дозволять оперативно його розшукати та повернути власнику;
  • Забезпечити охорону бізнесу – створити контрольно-пропускні пункти, проводити регулярний обхід території тощо.

Однак цим наша турбота про клієнтів не обмежується. Ми пропонуємо й суміжні послуги з безпеки – страхування та юридичне обслуговування.

У яких випадках вам допоможуть наші юристи?

Юристи партнерських організацій допоможуть подбати про те, щоб ваше майно не зникло завдяки різного роду шахрайським махінаціям чи просто через те, що ви не знаєте свої права. Наші юристи допомагають у складних випадках, наприклад:

  • Відшкодування збитків за страховими зобов’язаннями;
  • Права на інтелектуальну власність;
  • Справи, пов’язані з житловими та земельними питаннями;
  • Конфлікти через стягнення заборгованостей тощо.

Ми допоможемо у правовому полі тим, хто постраждав від дій зловмисників і тим, кого звинувачують у кримінальних діях.

Серед клієнтів, які звертаються до наших юристів за допомогою – фізичні та юридичні особи. Ми докладемо всіх зусиль, щоб не були порушені майнові права всіх сторін, які співпрацюють у рамках корпоративного права.

Юристи партнерських організацій готові відстоювати права не лише українців, але й громадян інших держав, і застосовувати норми міжнародного права, якщо цього потребує охорона прав та захист інтересів клієнта.

Плідна співпраця з юристами допомагає нам виконувати всі завдання з охорони виключно у рамках чинного законодавства.

Особливо актуальною є юридична допомога у справах про відшкодування збитків. Якщо ваше помешкання залили сусіди, вам пошкодили машину, квартира постраждала від неякісно виконаних робіт (наприклад, через неякісну сантехніку) чи завдали вам інших збитків – не треба йти на конфлікт з кривдником, краще залучіть до справи юристів-професіоналів. «Княжа варта» не завжди може попередити неприємності, але наші юристи зроблять все, щоб клієнтам відшкодували фінансово чи іншим способом всі завдані збитки.

Юридичний супровід у європейських країнах – звична практика. Ми ще тільки приходимо до того, що кожна наша дія призводить до правових наслідків - і тільки той, хто має надійного партнера для вирішення правових проблем, може бути впевненим у завтрашньому дні.


Категория: Интересное про авто | Добавил: Amaksil (04.10.2019) Просмотров: 1041 |